Güvenlik

SSL (Secure Sockets Layer), kullandığınız web sunucusu ile ziyaretçilerinizin tarayıcıları arasında %100 güvenli bir bağlantı kurulabilmesini sağlayan güvenlik teknolojisidir. SSL tarafından sağlanan bu güvenli bağlantı, web sunucusu ile ziyaretçileriniz arasındaki tüm veri alışverişlerinin aktarım öncesinde şifrelenerek %100 güvenli bir ortamda yapılmasını garanti eder.

SSL (Secure Sockets Layer), günümüzde şifreli veri alışverişine ihtiyaç duyan yüzbinlerce web sitesi tarafından kullanıldığı gibi, özellikle kredi kartı ile ödeme gibi kritik modüller içeren uygulamalar için de bankalar tarafından kullanılması zorunlu tutulan bir standarttır.

SSL üzerinden gerçekleşen bağlantılar HTTPS, (Hyper Text Transfer Protocol Secure) protokolünü kullanarak veri aktarımı yaparlar.

CepMarka.com’da alışveriş işlemleri en son güvenlik önlemlerine sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır. Ödeme sayfasında 128 bit SSL güvenlik standartları kullanılmaktadır. Ödeme sayfasında adres çubuğunda https://www.bilginteknik.net... Biçiminde olmasına dikkat ediniz. 

Ödemeniz kart bilgilerinizin direkt olarak bankaya aktarılması ve banka tarafından kontrol edilip onay verilmesi durumunda alınmaktadır. Ödeme işlemleri sırasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimize kaydedilmez. Bu durum her zaman bankalar tarafından kontrol edilmektedir.

Powered by eticaretPORT / Tasarım & Design: Ajans Bulut
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır